example graphic

novinky...

01.02.2008

Co je nového?

Servis PC u zákazníka:

240,-Kč/hod.

více ...

inet4 s.r.o.

buďte s námi On-line

více ...

example graphic

JAK PŘEDEJÍT NÁKLADNĚJŠÍM OPRAVÁM...

Každé zařízení si vyžaduje určitou péči. Výpočetní technika si vyžaduje i v běžném kancelářském provozu pravidelnou údržbu. Se vzrůstajícím výkonem procesoru grafické karty, pevných disků a pamětí je nutností odvést teplo, které produkují jmenované komponenty mimo skříň počítače.

Děje se tak pomocí ventilátorů, které jsou velmi citlivé na prach. Povrch dílů a součástek uvnitř počítače se v závislosti na tom v jakém prostředí je provozován již po několika měsících pokrývá prachem a jinými nečistotami, které jsou obsaženy ve vzduchu. Počítače jsou dnes nepostradatelným pomocníkem každé organizace a musí být tudíž perfektně udržovány.

Naše firma se zabývá komplexní péčí o počítače. Zajistíme odborné vnější i vnitřní vyčištění počítačů i periferií kvalitními přípravky.

Nabízíme Vám Jednorázové komplexní vyčištění - odstranění nánosů prachu, vnější i vnitřní čištění speciálními antistatickými prostředky, promazání mechanických dílů, otestování. Pravidelná měsíční, čtvrtletní nebo pololetní údržba - vyčištění je prováděno na základě smlouvy ve zvolených intervalech.

Tato služba je cenově zvýhodněna. Pro běžný kancelářský provoz doporučujeme minimálně čtvrtletní údržbu. U počítačů umístěných ve zhoršených provozních podmínkách doporučujeme pravidelné měsíční profylaktické údržby.

Jednorázová komplexní údržba na provozovně: (kompletní vyčištění počítače, vyčištění a promazání ventilátorů: 500,- Kč.)

Sjednaná pravidelná údržba (měsíční, čtvrtletní, pololetní) na provozovně: 350,- Kč.

Aktuální ceník servisních činností... zde.

servis údržba kontakt home ceník

PC-Servis-CB tel.724 973 462

Vlastní vyhledávání


    example graphic